 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM188R71A225KE15D)
Murata Electronics GRM188R71A225KE15D
PartNo:
GRM188R71A225KE15D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 259017
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 2.2uF 10volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:4 V