 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM188R71E104KA01D)
Murata Electronics GRM188R71E104KA01D
PartNo:
GRM188R71E104KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 1519956
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.1uF 25volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:8200 pF
Voltage Rating DC:450 V