 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM188R71H223KA01D)
Murata Electronics GRM188R71H223KA01D
PartNo:
GRM188R71H223KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 110027
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 0.022uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V