 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM188R71H471KA01D)
Murata Electronics GRM188R71H471KA01D
PartNo:
GRM188R71H471KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 108435
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0603 470pF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:330 pF
Voltage Rating DC:50 V