 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM219R71H333KA01D)
Murata Electronics GRM219R71H333KA01D
PartNo:
GRM219R71H333KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 63799
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.033uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:630 V