 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM219R71H334KA88D)
Murata Electronics GRM219R71H334KA88D
PartNo:
GRM219R71H334KA88D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 73043
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0805 0.33uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1500 pF
Voltage Rating DC:250 V