 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM21BR71A106KE51K)
Murata Electronics GRM21BR71A106KE51K
PartNo:
GRM21BR71A106KE51K
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 59900
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10uF 10Volts 10%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:1 kV