 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM319R71H104KA01D)
Murata Electronics GRM319R71H104KA01D
PartNo:
GRM319R71H104KA01D
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 158542
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 0.1uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:6.3 V