 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM31CF50J107ZE01L)
Murata Electronics GRM31CF50J107ZE01L
PartNo:
GRM31CF50J107ZE01L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 59292
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100uF 6.3Volts -20% to 80%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:6.3 V