 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM31CR60J107ME39L)
Murata Electronics GRM31CR60J107ME39L
PartNo:
GRM31CR60J107ME39L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 179887
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100uF 6.3Volts 20%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:50 V