 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM31CR61E226KE15L)
Murata Electronics GRM31CR61E226KE15L
PartNo:
GRM31CR61E226KE15L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 100921
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 X5R 25V 22uF
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:25 V