 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM31CR71A106KA01L)
Murata Electronics GRM31CR71A106KA01L
PartNo:
GRM31CR71A106KA01L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 65438
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 10uF 10volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:330 pF
Voltage Rating DC:1 kV