 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM31CR71A226KE15L)
Murata Electronics GRM31CR71A226KE15L
PartNo:
GRM31CR71A226KE15L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 59283
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 22uF 10volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:6.8 uF
Voltage Rating DC:50 V