 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM31MR71H105KA88L)
Murata Electronics GRM31MR71H105KA88L
PartNo:
GRM31MR71H105KA88L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 107757
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1206 1uF 50volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1.5 pF
Voltage Rating DC:50 V