 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM32DR71E106KA12L)
Murata Electronics GRM32DR71E106KA12L
PartNo:
GRM32DR71E106KA12L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 266860
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 10uF 25volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:8200 pF
Voltage Rating DC:630 V