 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM32ER71A226KE20L)
Murata Electronics GRM32ER71A226KE20L
PartNo:
GRM32ER71A226KE20L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 83087
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 22uF 10volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:1500 pF
Voltage Rating DC:50 V