 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Murata Electronics  (GRM32ER71E226KE15L)
Murata Electronics GRM32ER71E226KE15L
PartNo:
GRM32ER71E226KE15L
Manufacturers: Murata Electronics
Qty: 130053
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1210 22uF 25volts X7R 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.01 uF
Voltage Rating DC:10 V