 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (HMK325B7225KN-T)
Taiyo Yuden HMK325B7225KN-T
PartNo:
HMK325B7225KN-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 111193
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT MIDHI VOL 1210 100V X7R 2.2uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:25 V