 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK063BJ224MP-F)
Taiyo Yuden JMK063BJ224MP-F
PartNo:
JMK063BJ224MP-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 229939
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0201 6.3V 0.22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:50 V