 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK105BBJ475MV-F)
Taiyo Yuden JMK105BBJ475MV-F
PartNo:
JMK105BBJ475MV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 277230
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0402 6.3V 4.7uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:5600 pF
Voltage Rating DC:250 V