 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK105BJ225MV-F)
Taiyo Yuden JMK105BJ225MV-F
PartNo:
JMK105BJ225MV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 98343
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0402 6.3V 2.2uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:10 V