 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK107ABJ106MAHT)
Taiyo Yuden JMK107ABJ106MAHT
PartNo:
JMK107ABJ106MAHT
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 120007
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 6.3V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:2200 pF
Voltage Rating DC:10 V