 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK107BJ106MA-T)
Taiyo Yuden JMK107BJ106MA-T
PartNo:
JMK107BJ106MA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 134546
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 6.3V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:22 uF
Voltage Rating DC:25 V