 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK107BJ225KA-T)
Taiyo Yuden JMK107BJ225KA-T
PartNo:
JMK107BJ225KA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 85339
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 6.3V 2.2uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:16 V