 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK316B7226ML-T)
Taiyo Yuden JMK316B7226ML-T
PartNo:
JMK316B7226ML-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 120047
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 1206 6.3V 22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.01 uF
Voltage Rating DC:100 V