 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (JMK316BJ107ML-T)
Taiyo Yuden JMK316BJ107ML-T
PartNo:
JMK316BJ107ML-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 111228
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1206 6.3V 100uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:50 V