 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK063BJ104KP-F)
Taiyo Yuden LMK063BJ104KP-F
PartNo:
LMK063BJ104KP-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 409731
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0201 10V 0.1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.33 uF
Voltage Rating DC:4 V