 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK063BJ224MP-F)
Taiyo Yuden LMK063BJ224MP-F
PartNo:
LMK063BJ224MP-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 214144
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0201 10V 0.22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:6.3 V