 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK105B7104KV-F)
Taiyo Yuden LMK105B7104KV-F
PartNo:
LMK105B7104KV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 775015
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0402 10V 0.1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.022 uF
Voltage Rating DC:630 V