 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK105BJ105KV-F)
Taiyo Yuden LMK105BJ105KV-F
PartNo:
LMK105BJ105KV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 288976
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0402 10V 1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:3300 pF
Voltage Rating DC:450 V