 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK107B7225KA-T)
Taiyo Yuden LMK107B7225KA-T
PartNo:
LMK107B7225KA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 60148
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0603 10V 2.2uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 uF
Voltage Rating DC:10 V