 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK107BBJ106MAHT)
Taiyo Yuden LMK107BBJ106MAHT
PartNo:
LMK107BBJ106MAHT
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 70834
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 10V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:8.2 pF
Voltage Rating DC:50 V