 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK107BJ106MALTD)
Taiyo Yuden LMK107BJ106MALTD
PartNo:
LMK107BJ106MALTD
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 485507
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 10V 10uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:100 V