 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK107BJ475KA-T)
Taiyo Yuden LMK107BJ475KA-T
PartNo:
LMK107BJ475KA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 265851
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0603 10V 4.7uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:6800 pF
Voltage Rating DC:630 V