 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK212B7106KG-TD)
Taiyo Yuden LMK212B7106KG-TD
PartNo:
LMK212B7106KG-TD
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 65426
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0805 10V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:10 pF
Voltage Rating DC:1 kV