 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK212B7225KG-T)
Taiyo Yuden LMK212B7225KG-T
PartNo:
LMK212B7225KG-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 92951
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0805 10V 2.2uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:3.3 uF
Voltage Rating DC:10 V