 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK212BJ106KG-T)
Taiyo Yuden LMK212BJ106KG-T
PartNo:
LMK212BJ106KG-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 119879
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0805 10V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:25 V