 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK212BJ226MG-T)
Taiyo Yuden LMK212BJ226MG-T
PartNo:
LMK212BJ226MG-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 230859
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0805 10V 22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:100 uF
Voltage Rating DC:6.3 V