 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK316B7106KL-TD)
Taiyo Yuden LMK316B7106KL-TD
PartNo:
LMK316B7106KL-TD
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 68987
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 1206 10V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:1.2 pF
Voltage Rating DC:50 V