 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK316BJ226ML-T)
Taiyo Yuden LMK316BJ226ML-T
PartNo:
LMK316BJ226ML-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 75611
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1206 10V 22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:8200 pF
Voltage Rating DC:10 V