 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK316BJ476ML-T)
Taiyo Yuden LMK316BJ476ML-T
PartNo:
LMK316BJ476ML-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 213486
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1206 10V 47uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:0.1 uF
Voltage Rating DC:25 V