 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK316F226ZL-T)
Taiyo Yuden LMK316F226ZL-T
PartNo:
LMK316F226ZL-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 76246
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT Y5V 1206 10V 22uF +80/-20%
RoHS:Details
Capacitance:4.7 uF
Voltage Rating DC:25 V