 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK325B7106KN-T)
Taiyo Yuden LMK325B7106KN-T
PartNo:
LMK325B7106KN-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 77810
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 1210 10V 10uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:1500 pF
Voltage Rating DC:25 V