 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (LMK325BJ226MM-T)
Taiyo Yuden LMK325BJ226MM-T
PartNo:
LMK325BJ226MM-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 84609
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 1210 10V 22uF 20%
RoHS:Details
Capacitance:1 uF
Voltage Rating DC:25 V