 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK063BJ102KP-F)
Taiyo Yuden TMK063BJ102KP-F
PartNo:
TMK063BJ102KP-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 64758
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0201 25V 1000pF 10%
RoHS:Details
Capacitance:3.3 uF
Voltage Rating DC:50 V