 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK063CG100DT-F)
Taiyo Yuden TMK063CG100DT-F
PartNo:
TMK063CG100DT-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 66184
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT C0G 0201 25V 10 pF +/-.5pF
RoHS:Details
Capacitance:2.2 uF
Voltage Rating DC:10 V