 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK063CG101JT-F)
Taiyo Yuden TMK063CG101JT-F
PartNo:
TMK063CG101JT-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 112864
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT C0G 0201 25V 100pF 5%
RoHS:Details
Capacitance:0.01 uF
Voltage Rating DC:50 V