 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK105B7103KV-F)
Taiyo Yuden TMK105B7103KV-F
PartNo:
TMK105B7103KV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 180437
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0402 25V 0.01uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:0.022 uF
Voltage Rating DC:50 V