 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK105BJ104KV-F)
Taiyo Yuden TMK105BJ104KV-F
PartNo:
TMK105BJ104KV-F
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 2024615
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X5R 0402 25V 0.1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating DC:450 V