 All Product > Capacitors > Ceramic Capacitors > Taiyo Yuden  (TMK107B7105KA-T)
Taiyo Yuden TMK107B7105KA-T
PartNo:
TMK107B7105KA-T
Manufacturers: Taiyo Yuden
Qty: 92691
Request Qty:
Description: Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT X7R 0603 25V 1uF 10%
RoHS:Details
Capacitance:22 pF
Voltage Rating DC:50 V